powrót na góręManicure

Zadbane dłonie i paznokcie są naszą wizytówka, wyrażają osobowość i gust. Proponujemy Państwu kompleksowe usługi, które uczynią dłonie pięknymi i zadbanymi.. Podczas tego zabiegu regulujemy kształt płytki paznokcia poprzez opiłowanie. Polerujemy płytkę po wcześniejszym usunięciu nachodzącego na nią naskórka. Paznokcie pokrywamy odżywką (różną w zależności od rodzaju paznokcia). Na życzenie klienta malujemy dwa razy kolorem bądź lakierem bezbarwnym. Na koniec nanosimy oliwkę wysuszającą.

  • manicure bez malowania
  • manicure z malowaniem
  • manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to  efektowny, piękny i głęboki kolor paznokci. Wysoki połysk i trwałości do dwóch tygodni. Taki manicure wykonuje się poprzez utwardzenia lakieru w lampie UV.

  • manicure japoński

Zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki wzbogacają paznokcie m. in. o witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Polega na energicznym wcieraniu pasty odżywczej w płytkę paznokcia. Następnie zabezpiecza się paznokieć przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez nałożeniu pudru. Paznokcie zyskują zdrowy wygląd oraz blask, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

  • French Wrap Manicure - French na 10 dni bez żelu

To nowa propozycja marki Dashing Diva, skierowana do kobiet, które cenią sobie naturalny manicure i nie lubią stylizacji żelowej. System French Wrap Manicure służy to wykonywania stylizacji french za pomocą gotowych końcówek french wrap plus oraz preparatów, które mają konsystencję lakieru do paznokci i wysychają na płytce, bez użycia lampy UV. Atutem tej metody jest bezinwazyjność, szybkość wykonania, trwałość do 10 dni.


Copyright © Zcoders & Sinarts.pl | Zaloguj