powrót na góręPedicure

Obejmuje: chwilowe moczenie stóp w wodzie z solą, obcinanie paznokci (ew. rekonstrukcję), usuwanie frezarką skórek i zrogowaciałego naskórka, polerowanie płytki paznokci, peeling, kremowanie, masaż, malowanie (odżywka + lakier 2 warstwowy i wysuszacz w formie oliwki).

  • pedicure frezarkowy bez malowania
  • pedicure frezarkowy z malowaniem
  • pedicure hybrydowy

To  efektowny, piękny i głęboki kolor paznokci. Wysoki połysk i trwałości do dwóch tygodni. Taki pedicure wykonuje się poprzez utwardzenia lakieru w lampie UV.

  • pedicure japoński

Zabieg wzmacniający, przeznaczony dla słabych, kruchych i rozdwajających się paznokci. Naturalne składniki wzbogacają paznokcie m. in. o witaminy A+E, keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Polega na energicznym wcieraniu pasty odżywczej w płytkę paznokcia. Następnie zabezpiecza się paznokieć przed wypłukaniem składników odżywczych poprzez nałożeniu pudru. Paznokcie zyskują zdrowy wygląd oraz blask, który utrzymuje się do dwóch tygodni. Efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

  • pedicure leczniczy (usuwanie odcisków i modzeli)

Jest  zabiegiem wykonywanym frezarką wysokoobrotową. Przy pomocy różnego rodzaju frezów bezboleśnie i nieinwazyjnie usuwamy zrogowaciały naskórek ze stóp i palców, pozbywamy się odcisków, modzeli, zgrubień, ukształtować paznokcie, opracowujemy skórki wokół paznokci.

  • założenie klamry leczniczej na wrastający paznokieć

Wrastające paznokcie to bardzo bolesny problem. Kiedyś jedyną formą leczenia było chirurgiczne zrywanie paznokcia. Żeby uniknąć bólu oraz interwencji chirurgicznych można zastosować klamry lecznicze, które w bezbolesny szybki sposób radzą sobie z tą dolegliwością. Zabieg jest krótki, bezbolesny, przeznaczony dla osób mający problem z dolegliwością. Klamra nie przeszkadza na co dzień. Klamra zrasta się razem z paznokciem.


Copyright © Zcoders & Sinarts.pl | Zaloguj